O nas

Serwis internetowy  prowadzą:

Krzysztof Dobrzański,

Bartosz Sojda ,

Ty51-17.

Autorami tekstów zamieszczanych w serwisie LKN są:

Ty51-17: On (Niektórzy mówią, że ma już przeszło lat osiemdziesiąt, a inni, że jeszcze więcej. Zajmuje się głównie myciem podłogi oraz ścieraniem kurzu w redakcji, a przerwach między tymi czynnościami robi zdjęcia artystyczne, przeważnie akty i smaruje artykuły popularno-naukowe palcem na brudnej szybie w wagonie pociągu TLK HETMAN z Zielonej Góry do Zamościa, bo jak skład wraca w przeciwnej relacji to szyba jest już przez niego wymyta.)

Bartosz Sojda,

Krzysztof Dobrzański,

Artur Pawłowski,

Tomasz Nakielski,

Andrzej Okoniewski,

Marcin Turski,

ibonek,

Zabezpieczeniowiec,

Ok1-322,

KubaB,

Jakub Żygawski.

Współpraca : Tomasz Machowski, Michał Kędziora, Dariusz Krysztofiak i Mateusz Krasny.

W ramach niniejszego portalu działają   strony internetowe, związane głównie z tematyką kolejową, których autorami są:

Krzysztof Jesionek – pochodzi z Lublina, gdzie od 27 lat interesuje się koleją oraz wszystkim co jest z nią związane. Dorastał w rodzinie kolejarskiej co miało wpływ na aktualne hobby jakim jest fotografia kolejowa. Zajmuje się fotografią kolejową na Lubelszczyźnie, a zwłaszcza w Lublinie oraz na Linii Hutniczej Szerokotorowej. Prowadzona od 2003 roku strona internetowa oraz jej zawartość są doskonałą dokumentacją zainteresowań.
http://klf.lubelskakolej.net

Przemysław Żywicki – lat 20. Ciałem przez większą część roku przebywa w Krakowie, ale sercem zawsze pozostaje w Lublinie. Pochodzi z rodziny od dwóch pokoleń związanej z koleją (zarówno normalno- jak i wąskotorową). Aktywnie swoją pasją fotograficzno-krajoznawczą zajmuje się od 2002 roku. Obecnie w obszarze jego głównych zainteresowań znajduje się przede wszystkim Lubelszczyzna oraz tereny całej Polski południowo-wschodniej.
http://kolbak.lubelskakolej.net

Bartosz Sojda – lat 25. Pochodzi z Werbkowic koło Hrubieszowa, obecnie mieszka i pracuje w Krakowie, ale często wolne chwile spędza w swoich rodzinnych stronach. Kolejarzy w rodzinie nie miał, ale z racji zamiłowania rodziców do podróży (i pierwszego miejsca zamieszkania), z koleją spotykał się praktycznie od najmłodszych lat. Jak nietrudno się domyśleć, rodzinne zamiłowanie do wycieczek, zwiedzania itp. udzieliło się także jemu. Swoje zainteresowania realizuje z mniejszym lub większym zaangażowaniem mniej więcej od 2002.
http://zamojskie.lubelskakolej.net